Kobayashi w roli faworyta. Polscy skoczkowie skaczą po bonus

Ryoyu Kobayashi

Nadchodzące konkursy Pucharu Świata w Engelbergu to dla skoczków próba generalna przed Turniejem Czterech Skoczni. Polscy fani skoków narciarskich sporo obiecują sobie przed nadchodzącym weekendem, ale głównym faworytem pozostaje Ryoyu Kobayashi.

Szwajcarskie zawody będą dla naszych skoczków ostatnią szansą na udowodnienie swojej formy przed Turniejem Czterech Skoczni. Trener Michal Dolezal na niemiecko-austriackie zawody zabierze tylko sześciu zawodników, których wyłoni z siódemki: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Maciej Kot, Jakub Wolny, Stefan Hula i Klemens Murańka.

Polscy kibice bardzo miło wspominają imprezy organizowane w szwajcarskim miasteczku. Wygrywali tu Adam Małysz, Jan Ziobro, Kamil Stoch, a na pudle stawał Piotr Żyła. Obiekt w Gross-Titlis-Schanze wyjątkowo sprzyja naszym zawodnikom. Od 2016 roku przynajmniej jeden z naszych reprezentantów zajmuje tam miejsce na podium. Możemy na tej podstawie budować swój uzasadniony optymizm, biorąc pod uwagę fakt, iż w miniony weekend reprezentanci Polski triumfowali w drużynówce.

Ryoyu Kobayashi w roli faworyta

Największym faworytem do wygrania sobotniego konkursu jest jednak dominator z ubiegłego sezonu – Ryoyu Kobayashi. Kurs na triumf japońskiego samuraja wynosi 2,30. Zdaniem bukmacherów głównymi rywalami lidera klasyfikacji generalnej w walce o zwycięstwo będą Stefan Kraft (kurs 6,00) oraz Karl Geiger (7,00).

Spośród polskich zawodników najwyżej obecnie stoją akcje Dawida Kubackiego. Za triumf nowotarżanina zakłady bukmacherskie płacą 20 PLN za każdą postawioną złotówkę. Wygrana Kamila Stocha oraz Piora Żyły zostały wycenione odpowiednio na 25 PLN i 30 PLN.

Skocz po bonus

Zakłady bukmacherskie Betsson proponują fanom skoków narciarskich bonusy wysokich lotów. Czołowy na świecie bukmacher przyzna ci specjalną premię za każdego Polaka w pierwszej piątce zawodów w konkursach indywidualnych.

Premią nagradzane jest tylko pięć pierwszych miejsc w końcowej klasyfikacji każdego konkursu. Jeśli żaden z polskich zawodników nie znajdzie się w pierwszej piątce danego konkursu, bonus nie zostanie przyznany. Nagrody przedstawiają się następująco:

 – 1 miejsce: Bonus 20 PLN;
 – 2 miejsce: Bonus 15 PLN;
 – 3 miejsce: Bonus 12 PLN;
 – 4 miejsce: Bonus 8 PLN;
 – 5 miejsce: Bonus 5 PLN;

Jak łatwo policzyć przy dobrym podmuchu wiatru możesz zgarnąć nawet bonus w kwocie 60 PLN.

Aby zakwalifikować się do otrzymania nagrody wystarczy tylko postawić zakład za minimum 30 PLN po kursie 1,50 na skoki narciarskie. Nie zapomnij zapisać się do tej promocji tutaj.

Baw się bez ryzyka!

Fot. TT.se