Pierwsze mecze sezonu 2019/20 Serie A. Zapowiedź i najlepsze kursy

Ostatnia z czołowych lig kontynentu powraca do gry. Już dziś swój bój rozpoczną piłkarze włoskiej Serie A. Na starcie zaprezentują się nam obrońca mistrzowskiego tytułu, Juventus, który na swój mecz pojedzie do Parmy. Ale zanim o konkretnym spotkaniu, spójrzmy jak ten nadchodzący sezon przewidują bukmacherzy.

Nie będzie wielkim zaskoczeniem informacja, że to właśnie drużyna z Turynu i obecny Mistrz Włoch postrzegany jest jako największy faworyt do ponownego wygrania całej ligi. Najlepszy kurs na Juventus jako zwycięzcę sezonu 2019/20 jest wręcz śmiesznie niski jak na całosezonowy kurs i wynosi 1,43. Nie może to w sumie dziwić, bo nie dość, że Juve ligę wręcz „zamiatało” przez 8 ostatnich sezonów, to do tego w składzie mają gwiazdy światowego formatu na czele z Ronaldo i Dybalą. Kolejną w notowaniach bukmacherów drużyną jest Inter Mediolan. Przejęty przez Antonio Conte (3-krotnego Mistrza Włoch jako trener z Juventusem) i wzmocniony między innymi Romelu Lukaku, Inter wyceniany jest na kurs 6,00 do mistrzostwa. Dalej w rankingu analityków jest Napoli. Drużyna Polaków, Milika i Zielińskiego notowana jest po kursie 7,00. Poza tą trójką, kolejne wydają się nie stanowić zagrożenia i są wyceniane do mistrzostwa na kurs grubo powyżej 25,00: AC Milan, Roma, Atalanta, Lazio (kursy w przedziale 25,00 – 65,00).

Warto przy okazji pisania o zakładach sezonowych wspomnieć również o klasyfikacji strzelców. W niej Krzysztof Piątek szacowany jest na najlepszy kurs 5,00 do zdobycia korony króla strzelców i jest w tym notowaniu drugi zaraz za Cristiano Ronaldo (kurs 2,50). Za Polakiem jeszcze takie gwiazdy jak Lukaku, Zapata czy Quagliarella (kursy od 8,00 do 12,00).

Wróćmy teraz do najciekawszych kursów pierwszej kolejki i polskich akcentów w niej zawartej. W meczu otwarcia Parma – Juventus, „Stara Dama” szacowana jest na najlepszy kurs 1,32, a wygrana gości więcej niż jednym golem na kurs 1,95. Wojciech Szczęsny z czystym kontem to kurs 1,85 i chyba takiego rozstrzygnięcia możemy się spodziewać. W otwierającym dniu zagra również drugi z „polskich” zespołów i główny rywal Juventusu – Napoli. Drużyna Milika i Zielińskiego jedzie do Florencji na dość trudny teren, mierzyć się z Fiorentiną. Gospodarze przed startu sezonu wzmocnili się nie lada gwiazdą. Do Florencji przeprowadził się były piłkarz Bayernu, Francuz, Franck Ribery. Najlepszy kurs na Napoli wynosi 2,00. Milik z golem w meczu to współczynnik wygranej 5,50, a Zieliński 8,50.

Do pozostałych ciekawych wydarzeń tej kolejki zaliczyć na pewno możemy wyjazd drużyny AC Milan do Udine. Pod wodzą nowego trenera, Marco Giampaolo (poprzednio Sampdoria), Krzysztof Piątek i spółka będą starać się zdobyć na inaugurację 3 punkty przeciwko zespołowi Łukasza Teodorczyka, Udinese. Najlepszy kurs na AC Milan to w tej chwili 2,05, Udinese wyceniane jest na 3,75. Opcja „powyżej 2,5 bramki” to kurs 2,15 i całkiem realny z nowym trenerem i dwoma polskimi napastnikami na boisku. Piątek kończący mecz z golem to kurs ustawiony na poziomie 4,50 (można chyba śmiało polecić), zaś Teodorczyk z bramką to 8,50.

Z pierwszej kolejki spotkań z „czystym sercem” zasugerować można zakład akumulowany na zwycięstwa trójki faworytów: Juventusu, Romy i Interu. Kurs całkowity wyniesie wtedy 2,62 i jeśli obędzie się bez sporych niespodzianek powinien okazać się wygrywającym. Powodzenia!

Link sponsorowany:

Baw się bez ryzyka!