Niepokojąca forma Polaków przed mistrzostwami Europy

Przemysław Krajewski

Od meczu ze Słowenią polscy szczypiorniści rozpoczną rywalizację w fazie grupowej mistrzostw Europy. Niestety, biało-czerwoni zgodnie skazywani są przez bukmacherów na sromotną porażkę.

Ostatnie wyniki podopiecznych Patryka Rombla nie zwiastują dobrego rezultatu w nadchodzącym turnieju. Reprezentanci Polski w trakcie kluczowego etapu przygotowań przegrali wszystkie mecze. W trakcie 45. Memoriału Barcenasa Polacy musieli uznać wyższość Rosji, Hiszpanii i Portugalii, a wcześniej na turnieju w Tarnowie przegrali z Białorusią i drugą reprezentacją Hiszpanii.

Największą zmorą naszej drużyny narodowej wydaje się być gra w ofensywie. W sparingach kadrowicze mieli ogromne problemy ze stwarzaniem sytuacji podbramkowych, a także ich wykończeniem. Stuprocentowe okazje na potęgę marnowali Przemysław Krajewski i Arkadiusz Moryto. Marnym pocieszeniem wydaje się być dobra postawa Adama Morawskiego między słupkami.

Reprezentacja Polski inauguracyjne spotkanie w turnieju rozegra 10 stycznia w hali Scandinavium w Goeteborgu, następnie dwa dni później zmierzymy się ze Szwajcarami. Fazę grupową zakończy konfrontacja ze współgospodarzami imprezy – Szwedami. Do fazy pucharowej awansują po dwie najlepsze ekipy z grupy.

Na mistrzostwa Starego Kontynentu selekcjoner reprezentacji Polski powołał 19 zawodników. Największym zaskoczeniem jest brak doświadczonego Piotra Wyszomirskiego. Wśród powołanych znalazł się natomiast 18-letni rozgrywający Michał Olejniczak, który na co dzień występuje w pierwszoligowym SMS-ie ZPRP Gdańsk. 

Proponowane rynki

Sercem jesteśmy za naszymi, ale stawianie na wygraną biało-czerwonych po kursie 12,00 wydaje się być szaleństwem. Uważamy jednak, że drużynę prowadzoną przez Patryka Rombla stać na porażkę mniejszą niż 7 golami. Naszym zdaniem warto postawić na Polaków po uwzględnieniu 7 bramkowego handicapu z mnożnikiem 1,91. Atrakcyjną opcją jest również postawienie na “poniżej 52,5 goli” z kursem 1,89. Za mniejszą stawkę zaryzykowalibyśmy selekcję “poniżej 25 goli” w pierwszej połowie (kurs 2,39).

Bonus za każdego gola Polaków

Z okazji występu biało-czerwonych jeden z wiodących na świecie bukmacherów przygotował dla swoich graczy atrakcyjną promocję. Bukmacher proponuje stałym graczom 1 PLN za każdego gola strzelonego w tym spotkaniu. Wystarczy tylko zapisać się do “Sportowego Kalendarza“, a następnie należy postawić 40 PLN na mecz Słowenia – Polska po kursie 1,50.

Nowi gracze mają z kolei możliwość postawienia na wygraną Polaków po podkręconym kursie 15,00!

Kursy na zwycięzcę mistrzostw Europy w piłce ręcznej

Głównymi faworytami do wygrania czempionatu Starego Kontynentu są Duńczycy. Za ich triumf bukmacherzy płacą 3,12 PLN za każdą postawioną złotówkę. Ich największymi rywalami mają być reprezentacje Francji (kurs 4,50) oraz Szwecji (6,00).

Dania 3.12
Francja 4.50
Szwecja 6.00
Niemcy 8.00
Hiszpania 8.00
Norwegia 8.00
Chorwacja 15.00

Polska 401.00

Link sponsorowany: Baw się bez ryzyka!

Fot. TT. se