Metamorfoza Bonusa BGC. Łazarski gladiator chudszy o 36 kilogramów

Walka Piotra Witczaka z Marcinem Najmanem będzie główną atrakcją gali Fame MMA 5, która odbędzie się w sobotni wieczór w trójmiejskiej arenie. Bonus BGC zaszokował widownię dużo lepszą sylwetką niż to miało miejsce w poprzednich jego pojedynkach.

El Testosteron na oficjalnej ceremonii ważenia ważył 110,5 kilograma. Chwilę później publiczność została wprawiona w osłupienie, gdy “Łazarski Gladiator” wniósł na wagę o kilogram mniej od swojego oponenta.

Gołym okiem widać, że profesjonalne treningi Piotra Witczaka w ostatnich miesiącach nie były tylko czczym gadaniem. W trakcie długiego okresu przygotowawczego Bonus BGC przeszedł prawdziwą metamorfozę i zgubił aż 36 kilogramów. – Zrobię wszystko, żeby wygrać. Podchodzę do tej walki bardzo sportowo. Trenowałem kilka miesięcy. Gdybym nie chciał wygrać, to bym nie trenował. Miałbym wyj***ane – zadeklarował skazywany na porażkę bohater walki wieczoru.

Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest jednak “El Testosteron” (kurs na jego wygraną wynosi 1,38). Mimo 40-lat na karku, to w końcu bardzo doświadczony zawodnik. Mieszanych sztuk walki nigdy nie zawojował, ale w trakcie kariery bokserskiej doszedł do walki o mistrzostwo Polski wagi ciężkiej.

Przygoda “Bonus BGC” ze sportami walki na zawodowym poziomie raczkuje. Wciąż czeka na pierwszy triumf w formule MMA. Jeżeli Witczakowi udałoby się sprawić niespodziankę, ma obiecany kolejny pojedynek z Wojciechem Gollą.

Bonus gwarantowany

Atrakcyjną propozycję z okazji sobotniej imprezy przygotował serwis Betsson. Nowi gracze mają możliwość postawienia na zwycięstwo “Łazarskiego Gladiatora” po podkręconym kursie 10,0. Stali gracze mogą w ramach promocji “Sportowy Kalendarz” zgarnąć bonus bez względu na to, kto zwycięży w walce wieczoru.

Pojedynek celebrytek

Sporo emocji kibicom w Ergo Arenie powinna dostarczyć jedyna walka kobiet, w której zmierzą się uczestniczka programu Warsaw Shore Ewelina Kubiak z kontrowersyjną gwiazdą Youtube Moniką Godlewską. Obie panie w mediach obrzucały się błotem, ale teraz będą miały okazję wyjaśnić sobie wszelkie nieporozumienia w oktagonie.

Analitycy Betsson znacznie większe szanse na zwycięstwo dają debiutującej w klatce “Ewelonie”, choć doświadczenie oraz warunki fizyczne przemawiają na korzyść “Esmeraldy”. Obie zawodniczki dzieli prawie 9 kilogramów.

Najniższy wojownik na świecie

Jeszcze większa przewaga warunków fizycznych będzie widoczna w starciu Mateusz Krzyżanowski – Marek Kruszel. Obu zawodników dzieli prawie 40 centymetrów oraz ponad 10 kilogramów. Aby zorganizować spotkanie twarzą w twarz mierzący zaledwie 130 cm “Mini Majk” musiał stanąć na krzesełku. To zdecydowanie najbardziej kontrowersyjne zestawienie na karcie walk, które może odbić się na całym świecie. Chyba w żadnym innym kraju człowiek o tak niskim wzroście nie miał okazji stoczyć walki zawodowej w formule MMA. Kurs na zwycięstwo karła wynosi 2,11, z kolei stawiając na wygraną Lorda Kruszwila możesz przemnożyć swoją stawkę przez 1,66

Dwa pasy mistrzowskie na szali

W Ergo Arenie będziemy również świadkami dwóch pojedynków, których stawką będą tytuły mistrzowskie federacji Fame MMA. Marcin Malczyński zmierzy się Markiem “AdBusterem” Hoffmanem o pas wagi średniej, zaś Dawid Malczyński będzie bronił pasa wagi półśredniej w starciu z debiutującym Tomaszem Olejnikiem.

5. edycja Fame MMA będzie zdecydowanie największą galą w historii dynamicznie rozwijającej się organizacji. – Lecimy po rekord pay per view. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu subskrypcji, żeby nie czekać na licencję. Nie możecie przegapić tego wydarzenia – przekonywał Wojciech Golla, jeden z założycieli Fame MMA. – Zapraszam was na wojnę – dodał drugi z szefów organizacji Michał „Boxdel” Baron.

Baw się bez ryzyka!