Liga Mistrzów, ćwierćfinały – wtorkowe rewanże. Zapowiedzi i najlepsze kursy

Bez zbędnego oczekiwania i przerw, po zaledwie tygodniu przystępujemy do rewanżowych meczów ćwierćfinałów piłkarskiej Ligi Mistrzów sezonu 2018/19. Poniżej postaramy się przybliżyć najlepsze kursy na mecze wtorkowe, czyli: Juventus – Ajax oraz Barcelona – Manchester Utd. Przypomnijmy jeszcze tylko, iż w Amsterdamie padł wynik 1:1, zaś na Old Trafford w Manchesterze to goście z Katalonii zwyciężyli 0:1.

Obydwaj wielcy faworyci do awansu, Barcelona i Juventus podczas weekendowych meczów oszczędzali swoich najważniejszych zawodników, co skutkowało zaledwie remisem „Blaugrany” oraz porażką „Starej Damy”. Wygląda zatem na to, że nikt nie chce popełnić błędu PSG z 1/8 finału i po korzystnym wyniku na wyjeździe dać się wyeliminować na swoim boisku.

Zacznijmy od pojedynku Barcelony z Manchesterem United. Sprawa analitykom firm bukmacherskich wydaje się być przesądzona. Najlepszy kurs na awans gospodarzy to zaledwie 1,08, przy kursie 8,00 na United. Ale czyż nie tak bardzo podobnie to wyglądało dla podopiecznych Solskjaera jeszcze niedawno przy okazji meczu w Paryżu? Jeśli zaś przyjrzeć się samemu, wtorkowemu spotkaniu, to tutaj Barcelona szacowana jest na kurs 1,45. 5,00 to kurs na remis, a podonie jak w przypadku awansu, „przebitka” na gości jest aż 8-krotna.

Ciekawiej dla fanów „Barcy” robi się, gdy spojrzymy na kursy handicapów. Messi i spółka wygrają wyżej niż 1 golem? Najlepszy kurs na takie zdarzenie to 2,05. Jak w przypadku każdego meczu Katalończyków mamy do czynienia z dość niskimi kursami na opcje „powyżej 2,5 bramki”. Tym razem to kurs zaledwie 1,50. Nieco lepiej wygląda „obie drużyny strzelą – tak”, tutaj możemy znaleźć kurs w okolicach 1,70. Nam najbardziej podobają się opcje: „powyżej 9,5” rzutów rożnych (kurs prawie 2,00) oraz Barcelona wygra i obie drużyny strzelą gola po najlepszym kursie aż 2,65.

Z Barcelony lecimy do Turynu, aby sprawdzić kursy na niezwykle interesujący mecz. Grający bez kompleków, młodziutki Ajax będzie próbował odebrać przewagę bramki na wyjeżdzie drużynie Szczęsnego i Ronaldo. Tutaj, pomimo zaliczki Juventusu oraz przewagi własnego boiska, kursy na gości z Amsterdamu nie są aż tak bezwględne jak we wcześniej opisanym meczu. Awans zespołu Massimiliano Allegriego wyceniany jest na kurs 1,35, przy współczynniku 3,20 na zespół gości z Holandii. W kursach meczu Juventus szacowany jest na 1,70. 4,00 bukmacherzy płacą za remis oraz 5,30 za zwycięstwo Ajaxu w regulaminowym czasie gry.

Jeżeli wierzymy, że Ronaldo i Tadic rozwiążą worek z bramkami będziemy mogli się spodziewać całkiem ciekawych kursów. 1,85 jest tym, co analitycy oferują na opcję „powyżej 2,5 bramki”, zaś 1,80 na obie drużyny kończące mecz z bramką. I tradycyjnie coś ciekawego od nas: Ronaldo z golem (kurs 2,00), więcej niż 5,5 kartki w meczu po najlepszym kursie 2,05 oraz remis do przerwy po 2,25 wydają nam się bardzo ciekawymi wariantami.

Powodzenia!

Link sponsorowany:

Baw się bez ryzyka!

Fot. tt.se