Hity 3. kolejki Ekstraklasy – zapowiedź i najlepsze kursy

Jak co sobotę zapraszamy na krótką zapowiedź sobotnio – niedzielnych hitów w Ekstraklasie. Tym razem nasze największe zainteresowanie wywołały spotkania Łódzkiego Klubu Sportowego z Lechem Poznań oraz Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław. Obojętnie przejść też nie możemy obok meczu mającej komplet punktów Pogoni, która jedzie do Gliwic na spotkanie z Mistrzem Polski. Oto krótki przegląd typów i kursów oferowanych przez bukmacherów.

Niepokonani jeszcze w tym sezonie ŁKS i Lech zmierzą się już w sobotę na obiekcie przy Alei Unii Lubelskiej. Obie drużyny idą łeb w łeb „kopiując” póki co swoje osiągnięcia. Pierwsza kolejka to ich remisy, zaś druga zakończyła się efektownymi wygranymi. Jak będzie w Łodzi? Może oba kluby będą miały wciąż tę samą „zdobycz” punktową w tabeli, co oznaczałoby remis? Najlepszy kurs na podział punktów w sobotę to 3,10. Łódzki KS wyceniany zaś jest na kurs 2,55, a Lech na 2,70. Do nas chyba najbardziej przemawia opcja „obie drużyny strzelą – tak” po kursie 1,80 oraz „powyżej 1,5 bramki w 1 połowie” po kursie 3,00.

W niedzielę zaś do gry wchodzą dwie, nie tylko niepokonane drużyny, ale też mające na swoim koncie punktowy komplet. Rewelacyjnie spisująca się Pogoń Szczecin jedzie do Gliwic na teren Mistrza Polski, Piasta, a wrocławski Śląsk zmierzy się z Legią.

Po fatalnym meczu rewanżowym w Rydze „Piastunki” nie mają już powodu, by oszczędzać kluczowych zawodników w lidze. Szykuje się zatem prawdziwy hit. Zwycięstwo Piasta szacowane jest w tej chwili po najlepszym kursie 2,40, remis to kurs 3,10, a zwycięstwo Pogoni 2,90. Podobnie jak w przypadku meczu ŁKS-u z Lechem widzimy tutaj raczej drużyny na podobnym poziomie, z czego wynika, iż remis jest dla nas najbardziej prawdopodobną opcją. Co więcej nie sądzimy, aby w spotkaniu tak dobrze jak na polskie warunki poukładanych zespołów padło wiele bramek. Skłonni jesteśmy rozważyć opcje dokładnego wyniku 0:0 po kursie 7,30 oraz alternatywnie 1:1 po kursie 5,00. Dla mniej odważnych polecamy „poniżej 2,5 bramki” po kursie 1,72.

Na niedzielny deser pozostaje nam starcie dwóch klubów z wojskową przeszłością. Legia podejmuje przy Łazienkowskiej Śląsk. Zapewne przed najważniejszym w tej chwili czwartkowym spotkaniem z Atromitosem w eliminacjach Ligi Europy trener Vukovic wystawi po stronie Warszawian półrezerwowy skład. Przemawiać by to mogło za Śląskiem, w barwach którego do udowodnienia coś mają Mączyński i Broź odpaleni z Legii. Czy tak właśnie będzie? Odmłodzony w stosunku do poprzedniego sezonu zespół z Wrocławia, pomimo kompletu punktów nie przekonuje. Również tutaj nie spodziewamy się wygranej Śląska, choć bez poznania składu gospodarzy trudno cokolwiek wyrokować. Uważamy, że Legia w najmocniejszym składzie poradziłaby sobie i wygrała mecz po kursie 1,90, ale przypuszczamy, że w półrezerwowym zestawieniu może skończyć się równie dobrze remisem wycenianym na kurs 3,30. Najlepszy kurs na Śląsk to aż 4-krotność postawionej stawki. Nam podoba się opcja remisu do przerwy po kursie 2,05 oraz „poniżej 0,5 bramki 1 połowa” po najlepszym kursie aż 2,60. Jednym słowem nie sądzimy aby wynik pierwszej połowy daleki był od bezbramkowego. Mamy nadzieję jednak, że potem mecz się otworzy i dostarczy nam wiele emocji, podobnie zresztą jak pozostałe wyżej opisane. Powodzenia!

Link sponsorowany:

Baw się bez ryzyka!

Fot. tt.se