Dawid Kubacki głównym faworytem do wygrania Turnieju Czterech Skoczni. Końcowy triumf ma na wyciągnięcie ręki.

Dawid Kubacki

Dawid Kubacki może stać się trzecim Polakiem, obok Adama Małysza i Kamila Stocha, który wygra Turniej Czterech Skoczni. Najlepszy obecnie polski skoczek musi tylko w Bischofschofen postawić kropkę nad “i”.

Kubacki awansował na fotel lidera w klasyfikacji Turnieju Czterech Skoczni po udanym konkursie w Insbrucku. Nowotarżanin nie wygrał żadnego z dotychczasowych konkursów (dwukrotnie stawał na najniższym stopniu podium, raz zajął drugie miejsce), ale spośród wszystkich kandydatów do końcowego triumfu prezentował się najrówniej.

Dawid Kubacki jest głównym faworytem do wygrania Turnieju Czterech Skoczni / Fot. TT.se

Historyczne zwycięstwo polski skoczek będzie mógł przypieczętować w Święto Trzech Król. Skocznia imienia Paula Ausserleitnera to jeden z ulubionych obiektów 30-letniego zawodnika. W minionym roku ustanowił tam obowiązujący do dziś rekord skoczni, który wynosi 145 metrów. Kurs na zwycięstwo Polaka wynosi 1,83.

Popularny “Mustaf” do finałowego etapu turnieju przystępuje z 9,1 punktową przewagą nad drugim w tym zestawieniu Mariusem Lindvikiem. I to właśnie zwycięzca dwóch ostatnich zawodów Pucharu Świata będzie najgroźniejszym rywalem reprezentantem Polski w wyścigu o “Złotego Orła”. Bukmacherzy za wygraną Norwega w całym turnieju płacą 3,50 PLN za każdą postawioną złotówkę.

Teoretyczne szanse na wygranie tej prestiżowej imprezy mają również Karl Geiger (kurs 6,00) i Ryoyu Kobayashi (5,00). Muszą oni jednak liczyć na potknięcie obu głównych faworytów.

Klasyfikacja generalna Turnieju Czterech Skoczni po trzech konkursach

  1. Dawid Kubacki – 830,7 pkt
  2. Marius Lindvik – 821,6 pkt
  3. Karl Geiger – 817,4 pkt
  4. Ryoyu Kobayashi – 817 pkt
  5. Stefan Kraft – 798,6 pkt

Skocz po bonus

Jeden z wiodących na świecie bukmacherów proponuje fanom skoków narciarskich bonusy wysokich lotów. Bukmacher przyzna ci specjalną premię za każdego Polaka w pierwszej piątce zawodów w danym konkursie.

Premią nagradzane jest tylko pięć pierwszych miejsc w końcowej klasyfikacji każdego konkursu. Jeśli żaden z polskich zawodników nie znajdzie się w pierwszej piątce danego konkursu, bonus nie zostanie przyznany. Nagrody przedstawiają się następująco:

 – 1 miejsce: Bonus 20 PLN;
 – 2 miejsce: Bonus 15 PLN;
 – 3 miejsce: Bonus 12 PLN;
 – 4 miejsce: Bonus 8 PLN;
 – 5 miejsce: Bonus 5 PLN;

Jak łatwo policzyć przy dobrym podmuchu wiatru możesz zgarnąć nawet bonus w kwocie 60 PLN.

Aby zakwalifikować się do otrzymania nagrody wystarczy tylko postawić zakład za minimum 30 PLN po kursie 1,50 na skoki narciarskie. Nie zapomnij zapisać się do tej promocji tutaj.

Link sponsorowany: Baw się bez ryzyka!